استقبال از این فیلم همچنان ادامه دارد:

توصیه هوشنگ گلمکانی برای تماشای «گزارش فرار یوسفی»

توصیه هوشنگ گلمکانی برای تماشای «گزارش فرار یوسفی»

سینمافا- اکران فیلم سینمایی «گزارش فرار یوسفی» به کارگردانی حسین توقیری که از 9 آبان در گروه سینمایی هنر و تجربه شروع شده است، کماکان با استقبال مردم و هنرمندان ادامه دارد.

در یکی از تازه‌ترین واکنش ها، هوشنگ گلمکانی (منتقد و سردبیر ماهنامه فیلم) با انتشار گزیده‌ای از صحنه‌های این فیلم، درباره‌ی آن این چنین نوشت:

فیلم «گزارش فرار یوسفی» که یکی‌دو هفته است نمایشش در گروه هنر و تجربه شروع شده، چیزی در پس نماهای ساده و پرداخت یله و رهایش دارد که آن را از یک فیلم معمولی متفاوت می‌کند. اولین بلند فیلم‌سازش (حسین توقیری) است؛ حاوی دغدغه‌ها، نگرانی‌ها، امیدها و نومیدی‌ها و سرخوشی‌های جوانانه و حتی عیب‌وایرادهای جوانانه. با پرداخت و فضایی متناسب با همه این مضمون‌ها که می‌شود تماشایش را توصیه کرد.

لعیا عسلی‌نژاد، عرفان بختیاری، کوشا نوروزی، شهرزاد احمدزادگان، مارینا عزتی‌امینی، امیرحسین ساعتی، پوریا نجاتیان، علیرضا توانا، مرتضی پذیره، امیرمسعود حسینی، مریم بابایی‌پور، علی جهانی و پویا مظفریان در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

سایر عوامل فیلم عبارت‌اند از: نویسنده و مدیر فیلمبرداری: حسین توقیری، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: پویا مظفریان، تدوین: لعیا عسلی‌نژاد، آهنگساز: آرش اسکندرلو، مدیرتولید: امید فقیه، مجری طرح: حسین توقیری، مشاور رسانه‌ای و تبلیغات: محمد پورصادقی

اطلاع رسانی از طریق ایمیل
به من اطلاع بده در صورت:
guest
لطفا نام حقیقی خود را وارد کنید
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
اگر وبسایت دارید، آدرس آن را وارد کنید

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

جست‌وجو

Generic selectors
فقط تطبیق کامل
جستجو در عناوین خبرها
جستجو در محتوای خبرها و گفتگوها
Post Type Selectors

ویدیو

در حال بارگذاری...

آخرین پست‌ها

سینمافا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

0
Would love your thoughts, please comment.x