انتخاب صفحه

یکی از جوایز تعیین کننده‌ی پایانی سال

پیشتازی «شکل آب» گیرمو دل تورو در انتخاب منتقدان

پیشتازی «شکل آب» گیرمو دل تورو در انتخاب منتقدان

سینمافا- دقایقی پیش اسامی نامزدهای جشن انتخاب منتقدان آمریکا، یکی از پنج مراسم تعیین کننده اعلام شد.

بهترین فیلم:
برو بیرون
بیماری بزرگ
پروژه فلوریدا
پست
تاریک‌ترین ساعات
دانکرک
سه بیلبورد خارج از ابیگ میسوری
شکل آب
لیدی برد
مرا با نام خودت صدا بزن

بهترین کارگردان:
استیون اسپیلبرگ/ پست
جردن پل/ برو بیرون
گیرمو دل تورو/ شکل آب
گرتا گرویک/ لیدی برد
لوکا گوداگنینو/ مرا با نام خودت صدا بزن
مارتین مک‌دانا/ سه بیلبورد خارج از ابینگ میسوری
کریستوفر نولان/ دانکرک

بهترین بازیگر زن اصلی:
مریل استریپ/ پست
مارگوت رابی/ من، تونیا
جسیکا چستین/ مالی گیم
سیرشا رونان/ لیدی برد
فرانسیس مک‌دورمند/ سه بیلبورد خارج از ابینگ میسوری
سالی هاوکینز/ شکل آب

بهترین بازیگر مرد اصلی:
گری اولدمن/ تاریک‌ترین ساعات
جیک جیلنهال/ قوی
تیموتی چالمت/ مرا با نام خودت صدا بزن
دنیل دی لوییس/ نخ اشباح
جیم فرانکو/ هنرمند جامعه
دنیل کالویو/ برو بیرون
تام هنکس/ پست

بهترین بازیگر زن مکمل:
اکتاویا اسپنسر/ شکل آب
آلیسون جانی/ من، تونیا
مری جی بلیگ/ مادبوند
هونگ چاوو/ کوچک‌سازی
لوری مت‌کالف/ لیدی برد
تیفانی هادیش/ دختران سفر
هالی هانتر/ بیماری بزرگ

بهترین بازیگر مرد مکمل:
مایکل استلبرگ/ مرا با نام خودت صدا بزن
پاتریک استوارت/ لوگان
ریچارد جنکینز/ شکل آب
ویلیام دفوئه/ پروژه فلوریدا
سام راک‌ول/ سه بیلبورد خارج از ابینگ میسوری
آرمی هامر/ مرا با نام خودت صدا بزن

بهترین بازیگر کودک و نوجوان:
بروکلین پرینس/ پروژه فلوریدا
ژاکوب تریمبل/ اعجوبه
دافنه کین/ لوگان
مک‌کنا گریس/ با تجربه
میلیسنت سیموندز/ شگفت‌انگیز

بهترین گروه بازیگری:
پست
دانکرک
سه بیلبورد خارج از ابینگ میسوری
لیدی برد
مادبوند

بهترین فیلمنامه اوریجینال:
برو بیرون
بیماری بزرگ
پست
سه بیلبورد خارج از ابینگ میسوری
شکل آب
لیدی برد

بهترین فیلمنامه اقتباسی:
قوی
مادبوند
مالی گیم
مرا با نام خودت صدا بزن
هنرمند فاجعه

بهترین فیلمبرداری:
بلید رانر ۲۰۴۹
دانکرک
شکل آب
مادبوند
مرا با نام خودت صدا بزن

بهترین تدوین:
بلید رانر ۲۰۴۹
بیبی درایور
پست
دانرک
شکل آب

بهترین موسیقی:
بلید رانر ۲۰۴۹
پست
تاریک‌ترین ساعات
دانکرک
شکل آب
نخ اشباح

بهترین طراحی صحنه:
بلید رانر ۲۰۴۹
دانکرک
دیو و دلبر
شکل آب
قتل در شرق اکسپرس
نخ اشباح

بهترین طراحی لباس:
بلید رانر ۲۰۴۹
دیو و دلبر
شکل آب
نخ اشباح
واندروومن

بهترین گریم:
اعجوبه
تاریک‌ترین ساعات
دیو و دلبر
شکل آب
من، تونیا

بهترین جلوه‌های ویژه:
بلید رانر ۲۰۴۹
تور
جنگ برای سیاره میمون‌ها
دانکرک
شکل آب
واندروومن

بهترین انیمیشن:
بتمن لگویی
عشق وینسنت
کوکو
من نفرت انگیز ۳
ناقوس

بهترین فیلم خارجی زبان:
اول پدرم را کشتند
بی پی ام
تلما
مربع
محو شدن
یک زن فوق العاده

نظر شما در مورد موضوع بالا چیست؟

اولین نفری باشید که نظر می دهد!

avatar
wpDiscuz

آخرین ویدئوها

در حال بارگذاری...

آخرین تیترها

بایگانی