انتخاب صفحه

اعلام نامزدهای نوزدهمین دوره جشن خانه سینما

مثلث جادویی فرهادی، نعمت‌الله، میرکریمی با هم نامزد شدند

مثلث جادویی فرهادی، نعمت‌الله، میرکریمی با هم نامزد شدند

سینمافا- اسامی نامزدهای نوزدهمین دوره جشن خانه سینما، اعلام شد که نکته جالبش حضور همزمان سه فیلمساز مهم دهه هشتاد یعنی اصغر فرهادی، رضا میرکریمی و حمید نعمت‌الله در میان نامزدهای بهترین کارگردانی بود.

 

بهترین فیلم:
دختر
رگ خواب
فروشنده
لانتوری
ماجرای نیمروز

کارگردان:
رضا درمیشیان (لانتوری)
اصغر فرهادی (فروشنده)
محمدحسین مهدویان (ماجرای نیمروز)
رضا میرکریمی (دختر)
حمید نعمت‌الله (رگ خواب)

فیلمنامه:
معصومه بیات (رگ خواب)
سهیل بیرقی (من)
اصغر فرهادی (فروشنده)
پیمان قاسم‌خانی (خوب، بد، جلف)
مهران کاشانی (دختر)

بازیگر زن اصلی:
پردیس احمدیه (لاک قرمز)
پانته‌آ پناهی‌ها (نفس)
لیلا حاتمی (رگ خواب)
ترانه علیدوستی (فروشنده)
رویا نونهالی (نیمه شب اتفاق افتاد)

بازیگر مرد اصلی:
فرهاد اصلانی (دختر)
حامد بهداد (نیمه شب اتفاق افتاد)
کوروش تهامی (رگ خواب)
شهاب حسینی (فروشنده)
نوید محمدزاده (لانتوری)

بازیگر زن مکمل:
بهنوش بختیاری (من)
سارا بهرامی (خانه‌ای در خیابان چهل و یکم)
پانته‌آ پناهی‌ها (لاک قرمز)
ثریا قاسمی (ویلایی‌ها)
شبنم مقدمی (نفس)

بازیگر مرد مکمل:
بهرام افشاری (لانتوری)
هادی حجازی‌فر (ماجرای نیمروز)
فرید سجادی حسینی (فروشنده)
جواد عزتی (ماجرای نیمروز)
احمد مهرانفر (ماجرای نیمروز)
ناصر هاشمی (برادرم خسرو)

فیلمبرداری:
هادی بهروز (ماجرای نیمروز)
حسین جعفریان (فروشنده)
حمید خضوعی‌ابیانه (دختر)
فرشاد محمدی (رگ خواب)
ساعد نیک‌ذات (نفس)

تدوین:
مصطفی خرقه‌پوش (برادرم خسرو)
هایده صفی‌یاری (فروشنده)
هایده صفی‌یاری (لانتوری)
سپیده عبدالوهاب (متولد ۶۵)
میثم موئینی (دختر)

موسیقی:
ستار اورکی (ویلایی‌ها)
حامد ثابت (برادرم خسرو)
فردین خلعتبری (سینما نیمکت)
بهزاد عبدی (ناردون)
کارن همایونفر (اروند)

صدابرداری:
بابک اردلان (رگ خواب)
ناصر انتظاری (من)
بهمن حیدری (یتیم‌خانه ایران)
عباس رستگارپور (نفس)
محمود سماک‌باشی (آشوب)
جهانگیر میرشکاری (تیک آف)

صداگذاری:
بهمن اردلان (رگ خواب)
آرش قاسمی (نفس)
امیرحسین قاسمی (ویلایی‌ها)
علیرضا علویان (من)
محمود موسی‌نژاد (اروند)

طراحی صحنه:
کامیاب امین عشایری (آبا جان)
شیوا رشیدیان (خانه‌ای در خیابان چهل و یکم)
محسن شاه ابراهیمی (دختر)
کیوان مقدم (فروشنده)
اصغر نژادایمانی (نفس)

طراحی لباس:
عباس بلوندی (یتیم خانه ایران)
سارا سمیعی (فروشنده)
آیدین ظریف (سیانور)
گلناز گلشن (لانتوری)
مجید لیلاجی (زاپاس)
اصغر نژادایمانی (نفس)

گریم:
عبدالله اسکندری، مهرداد میرکیانی (لانتوری)
محسن دارسنج (ماجرای نیمروز)
داریوش صالحیان (یتیم‌خانه ایران)
فاطمه کمالی، زهرا کمالی (سیانور)
مهرداد میرکیانی (نفس)

جلوه‌های ویژه میدانی:
رضا ترکمان (سینما نیمکت)
داود رسولیان (ابو زینب)
محسن روزبهانی (ماجرای نیمروز)
محسن روزبهانی (یتیم‌خانه ایران)
عباس شوقی (امکان مینا)
ایمان کرمیان (ویلایی‌ها)

جلوه‌های بصری:
بهنام خاکسار (اکسیدان)
سینا قویدل (رگ خواب)
محمد لطفعلی (آبا جان)
امیر رضا معتمدی (سینما نیمکت)
فرید ناظر فصیحی (نفس)

بهترین مستند:
آوانتاژ
پسران سندباد
زنانگی
زیمل بلوچستان
متهمین دایره بیستم

بهترین فیلم کوتاه:
آرا
جیوان
زونا
شب تولد
وقت ناهار

کارگردان مستند:
فرناز و محمدرضا جوابچیان (اعتراض وارد نیست)
حامد سعادت (مردی که فسیل شد)
حجت طاهری (پرندگان در سایه)
مهدی قنواتی (همجا)
حسن نقاشی (آثار عجم)

نظر شما در مورد موضوع بالا چیست؟

اولین نفری باشید که نظر می دهد!

avatar

آخرین ویدئوها

در حال بارگذاری...

آخرین تیترها

بایگانی