با حمایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

انیمیشن «من،تو و آن هایی که با ما هستند» تولید می شود

انیمیشن «من،تو و آن هایی که با ما هستند» تولید می شود

سینمافا- فیلم انیمیشن «من، تو و آن‌هایی که با ما هستند» ساخته «آزاده مُعزی» با موضوع عشق و اهمیت خانواده، در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید می‌شود.

 آزاده مُعزی درباره‌ی ساخت این فیلم انیمیشن 8 دقیقه‌ای گفت: تکنیک اجرایی انیمیشن «من، تو و آنهایی که با ما هستند» نقاشی متحرک به روش Digital Paint است. در حال حاضر فیلم در مرحله پیش تولید و طراحی هنری قرار دارد و کارهایی مثل طراحی شخصیت، تعیین سبک بصری و استوری‌بورد در حال انجام است.

وی پیرامون موضوع فیلم اظهار کرد: شاید این فیلم را باید آخرین بخش از یک سه‌گانه به حساب آورد. سه‌گانه‌ای که مضمون بنیادی همه‌ی آن‌ها عشق، اهمیت و گرمای خانواده است. اولین بخش این سه‌گانه، انیمیشن «من، شاه و بابام» با موضوع رابطه صمیمانه فرزندی با پدرش بود که با حمایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ساخته شد و چندین جایزه در جشنواره‌های داخلی و بین‌المللی بدست آورد. دومین فیلم با نام «من، همسرم و گاومون» به فداکاری یک پیرمرد نسبت به همسر بیمارش می‌پرداخت که توسط انجمن تجسمی مقاومت پشتیبانی شد. این فیلم جدید هم درباره‌ی عشق یک زن به همسرش است که در مرکز گسترش تولید می‌شود.

معزی تصریح کرد: موضوع عشق به خانواده و فداکاری برای آن، همیشه دغدغه‌ای مهم برای من بوده؛ چیزی که متاسفانه در جامعه مدرن امروز در حال از دست رفتن است.

وی درخصوص مخاطبان فیلم هم گفت: فیلم من با هدف مخاطبان خاص هنر انیمیشن ساخته می‌شود، اما فکر می‌کنم عموم مخاطبان از سن نوجوان به بالا هم با لایه‌های رویی‌تر داستان آن ارتباط برقرار خواهند کرد. در این انیمیشن اصولاً دیالوگی وجود ندارد و کاملاً متکی بر روایت بصری با بهره‌گیری از تصویرسازی و سینما خواهد بود.

این فیلمساز در پایان گفت که انیمیشن «من، تو و آنهایی که با ما هستند» در سال 96 آماده نمایش عمومی خواهد شد.

guest
لطفا نام حقیقی خود را وارد کنید
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
اگر وبسایت دارید، آدرس آن را وارد کنید
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین ویدئوها

در حال بارگذاری...

آخرین ها

سینمافا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

0
Would love your thoughts, please comment.x