آخرین خبر از جشنواره فیلم کوتاه تهران؛

شرایط دریافت نوبت متقاضیان به منظور مذاکره با مهمانان خارجی جشنواره فیلم کوتاه تهران اعلام شد.

فیلم کوتاه

سینمافا-شرایط دریافت نوبت متقاضیان به منظور مذاکره با مهمانان خارجی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعلام شد.

به گزارش ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، شرایط دریافت نوبت متقاضیان به منظور مذاکره با مهمانان خارجی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از سوی کمیته بین‌الملل این جشنواره اعلام شد.
بر این اساس علاقمندان به منظور دریافت نوبت برای مذاکره با مهمانان خارجی جشنواره باید پس از انتخاب گزینه درخواستی فرم پیوست که شامل نام مهمان خارجی و ساعت برگزاری مارکتینگ است، نام و نام خانودگی و روزمه مختصری از سوابقشان را تا جمعه ۱۸ آبان ماه به نشانی پست الکترونیکی tehranfilmfest@gmail.com ارسال کنند. کمیته بین‌الملل جشنواره براساس اولویت، نتیجه نهایی را از طریق ایمیل به متقاضیان اطلاع‌رسانی خواهدکرد.
سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به منظور شناسایی و معرفی برترین آثار کوتاه در سطح ملی و بین‌المللی و همچنین ایجاد رقابت سازنده بین فیلم‌سازان از ۱۸ تا ۲۲ آبان۹۷ برگزار خواهد شد.
اخبار این رویداد بین‌المللی در سایت‌ جشنواره به نشانی www.tisff.ir و همچنین وب‌سایت انجمن سینمای جوانان به نشانی www.iycs.ir قابل دسترسی است.

guest
لطفا نام حقیقی خود را وارد کنید
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
اگر وبسایت دارید، آدرس آن را وارد کنید
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین ویدئوها

در حال بارگذاری...

آخرین ها

سینمافا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

0
Would love your thoughts, please comment.x