انتخاب صفحه

یادداشتی بر نمایش «خوابِ خیسِ ماهی»

«ویرانه های معلق»

شاید روزی در خلوت خودمان به گذشته برگردیم و با یادآوری اشتباهاتمان در رابطه های عاشقانه، آواری از ویرانه های معلق بر سرمان خراب شود و با حسرت، به دنبال راه بازگشت بگردیم.

محمد پورصادقی

سینمافا-محمد پورصادقی- نمایش خواب خیس ماهی نوشته مهدی میرباقری و کارگردانی پویان درزی روایتگر خوابی انتزاعی و درگیری زوج های عاشق در چند مقطع بر سر عشق نافرجامشان است. خوابی که رویاگونه با کدهایی اخلاقی رمزگذاری شده است و تماشای کنشگری های چهار زوج عاشق، -با بازی خوب تیم بازیگری خصوصا پویان درزی، ارسطو خوش رزم و شهره مکری- به تماشاچی در کند و کاو حقیقت آن خواب لابلای این کدها کمک می کند.
خواب خیس ماهی روایتگر داستان لاله و مهیاری است که ممکن است هر روز از کنار آنها عبور کنیم و یا روزی خودمان به آنها تبدیل شویم؛ روزی که در خلوت خودمان به گذشته برگردیم و با یادآوری اشتباهاتمان در رابطه های عاشقانه، آواری از ویرانه های معلق بر سرمان خراب شود و با حسرت، به دنبال راه بازگشت بگردیم.
– خواب خیس ماهی با بازی نفیسه روشن، پویان درزی، شهره مکری، ارسطو خوش رزم، پیام احمدی نیا، فرزانه سهیلی، شیرین صمدی و علیرضا مهران این روزها در تماشاخانه پایتخت بر روی صحنه رفته است.

نظر شما در مورد موضوع بالا چیست؟

avatar

پوستر رسمی گزارش فرار یوسفی

آخرین ویدئوها

در حال بارگذاری...

آخرین تیترها

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

بایگانی

آرشیو سایت سینمافا از بهمن ۱۳۸۸ تا شهریور ۱۳۹۵