انتخاب صفحه

یادداشتی بر نمایش «خوابِ خیسِ ماهی»

«ویرانه های معلق»

شاید روزی در خلوت خودمان به گذشته برگردیم و با یادآوری اشتباهاتمان در رابطه های عاشقانه، آواری از ویرانه های معلق بر سرمان خراب شود و با حسرت، به دنبال راه بازگشت بگردیم.

محمد پورصادقی

سینمافا-محمد پورصادقی- نمایش خواب خیس ماهی نوشته مهدی میرباقری و کارگردانی پویان درزی روایتگر خوابی انتزاعی و درگیری زوج های عاشق در چند مقطع بر سر عشق نافرجامشان است. خوابی که رویاگونه با کدهایی اخلاقی رمزگذاری شده است و تماشای کنشگری های چهار زوج عاشق، -با بازی خوب تیم بازیگری خصوصا پویان درزی، ارسطو خوش رزم و شهره مکری- به تماشاچی در کند و کاو حقیقت آن خواب لابلای این کدها کمک می کند.
خواب خیس ماهی روایتگر داستان لاله و مهیاری است که ممکن است هر روز از کنار آنها عبور کنیم و یا روزی خودمان به آنها تبدیل شویم؛ روزی که در خلوت خودمان به گذشته برگردیم و با یادآوری اشتباهاتمان در رابطه های عاشقانه، آواری از ویرانه های معلق بر سرمان خراب شود و با حسرت، به دنبال راه بازگشت بگردیم.
– خواب خیس ماهی با بازی نفیسه روشن، پویان درزی، شهره مکری، ارسطو خوش رزم، پیام احمدی نیا، فرزانه سهیلی، شیرین صمدی و علیرضا مهران این روزها در تماشاخانه پایتخت بر روی صحنه رفته است.

نظر شما در مورد موضوع بالا چیست؟

avatar

جدول ارزشگذاری سینمافا بر فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

آخرین ویدئوها

در حال بارگذاری...

آخرین تیترها

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

بایگانی

آرشیو سایت سینمافا از بهمن ۱۳۸۸ تا شهریور ۱۳۹۵