انتخاب صفحه

به دلیل تکرار تقاضای اجرای عمومی در سال 96

مهلت فراخوان پردیس تئاتر تهران تمدید شد

مهلت فراخوان پردیس تئاتر تهران تمدید شد

سینمافا- به دلیل تکرار تقاضا و استقبال هنرمندان تئاتر، فراخوان اجرای عمومی آثار نمایشی و یا فعالیت تخصصی و عملی سال آینده ی این مجموعه تا نیمه ی اسفندماه ۹۵ تمدید شد.

علاقمندان می توانند پس از مطالعه ی فراخوان با حضور در این مجموعه واقع در اتوبان امام علی(شمال به جنوب)، خروجی شهید محلاتی (به سمت شرق)، خیابان شهید شاه‌آبادی جنوبی، بعد از میدان مالک اشتر، خیابان شهید بقایی، پردیس تئاتر تهران، شماره تلفن ۳۳۰۳۴۱۷۲ نسبت به تکمیل فرم تقاضا و ارائۀ یک نسخه از نمایشنامه و یا لوح فشرده(cd) فیلمِ اثر اقدام نمایند.

پردیس تئاتر تهران هم اکنون با ۵ نمایش پذیرای علاقمند به هنر تئاتر است.

نمایش «روزگار یک سگ» (ویژه ی کودکان و نوجوان) به کارگردانی «مهدی قلعه» که در ساعت ۳۰/۱۷و در سالن محمود استاد محمد به روی صحنه می رود. نمایش «تاج عروس، خاله و خروس»(ویژه ی کودکان و نوجوان) به کارگردانی «احمد سلیمانی» که در ساعت ۳۰/۱۷و در سالن داوود رشیدی اجرا خواهد شد.

نمایش «هدیه مرموز» به کارگردانی «یاسر خاسب» که در ساعت ۳۰/۱۸و در سالن علی نصیریان به روی صحنه می رود. نمایش «ریحانه» به کارگردانی «سیروس همتی» که در ساعت ۱۸ و در سالن محمدعلی کشاورز اجرا خواهد شد. نمایش «من….» به کارگردانی «فرهاد تجویدی» که در ساعت ۳۰/۱۹و در سالن اصلی مجموعه به روی صحنه می رود.

نظر شما در مورد موضوع بالا چیست؟

avatar

جدول ارزشگذاری سینمافا بر فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

آخرین ویدئوها

در حال بارگذاری...

آخرین تیترها

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

بایگانی

آرشیو سایت سینمافا از بهمن ۱۳۸۸ تا شهریور ۱۳۹۵