این سریال 6 قسمتی اقتباسی از کتاب «والی لمب» است

مارک رافلو در سریالی از شبکه HBO

مارک رافلو در سریالی از شبکه HBO

سینمافا- کمپانی HBO به تازگی تصمیم به ساخت سریال کوتاه جدید «I Know This Much Is True» با بازی «مارک رافلو» گرفته است.

این سریال شش قسمتی اقتباسی از کتابی با همین نام اثر «والی لمب» که توسط مجله نیویورک تایمز به عنوان پرفروش‌ترین کتاب دست یافت، است. این سریال در فضایی خانوادگی داستان زندگی موازی دو برادر دوقلو همسان را که سرشار از خیانت، از خود گذشتگی و بخشش است در فضای قرن بیستم آمریکا نشان می‌دهد.«رافلو» در این سریال نقش دو برادر «دامینیک» و «توماس بردسی» را بازی خواهد کرد.

«رافلو» علاوه بر بازیگر، تهیه‌کنندگی اجرایی سریال را نیز بر عهده دارد. «درک سیانفرنس» نیز به عنوان نویسنده، تهیه‌کننده اجرایی و کارگردانی در سریال حضور دارد. «رافلو» به تازگی در فیلم بلاک باستر «Avengers: Infinity War» در نقش «بروس بنر» یا هالک حضور داشته و موفق به دریافتی سه نامزدی در جشنواره‌های اسکار، تونی و امی شده که در جشنواره امی موفق به بر نیز شد.

او همچنین در فیلم‌هایی چون «You Can Count on Me»، «Eternal Sunshine of a Spotless Mind»، «Collateral»، «Spotlight»، «Now You See Me»، «The Normal Heart» و «The Kids Are All Right» حضور داشته است. از کارهای قبلی کارگردانی فیلم، «سیانفرنس» نیز می‌توان به «The Place Beyond the Pines» و «Blue Valentine» اشاره کرد.

منبع: 30 نما

guest
لطفا نام حقیقی خود را وارد کنید
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
اگر وبسایت دارید، آدرس آن را وارد کنید

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

جست‌وجو

Generic selectors
فقط تطبیق کامل
جستجو در عناوین خبرها
جستجو در محتوای خبرها و گفتگوها
Post Type Selectors

سینمافا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

آخرین تیترها

آخرین ویدئوها

در حال بارگذاری...
0
Would love your thoughts, please comment.x