پروژه‌ی جدید کارگردان «سرزمین مین»

میشل ویلیامز در نقش یک فضانورد

میشل ویلیامز در نقش یک فضانورد

سینمافا- میشل ویلیامز در فیلم «چلنجر» به کارگردانی مارتین زندولیت نقش کریستا مک‌اولیف فضانوردی را بازی خواهد کرد که در یک فاجعه فضایی از دنیا رفت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، میشل ویلیامز در فیلم «چلنجر» نقش کریستا مک‌اولیف فضانورد درگذشته در یک حادثه فضایی را بازی خواهد کرد.

در ۲۸ ژانویه ۱۹۸۶ شاتل فضایی چلنجر زمانی که از دماغه کاناورال بلند شد، پس از ۷۲ ثانیه منفجر شد و تمام هفت سرنشین آن کشته شدند. یکی از این افراد کریستا مک‌اولیف معلم دبیرستان اهل نیوهمپشایر بود که به پروژه فضایی ناسا پیوسته بود. مک‌اولیف بعد از این تراژدی با مدال افتخار فضایی کنگره پس از مرگ مورد تقدیر قرار گرفت.

«چلنجر» را مارتین زندولیت فیلمساز دانمارکی کارگردانی می‌کند.

زندولیت بیش‌تر برای فیلم «سرزمین مین» شناخته می‌شود فیلمی که در سال ۲۰۱۵ نامزد جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان شد و البته جایزه را به «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی واگذار کرد.

جان و آرت لینسون به همراه بن رنزو از آرجنت پیکچرز نیز تهیه فیلم «چلنجر» را برعهده دارند و مراحل ساخت این فیلم در بهار سال آینده آغاز می‌شود.

میشل ویلیامز آخر این هفته با فیلم «ونوم» محصول کمپانی سونی به سینماها می‌آید. او همچنین قرار است در بازسازی فیلم دانمارکی «بعد از عروسی» در کنار جولیان مور بازی کند.

guest
لطفا نام حقیقی خود را وارد کنید
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
اگر وبسایت دارید، آدرس آن را وارد کنید
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین ویدئوها

در حال بارگذاری...

آخرین ها

سینمافا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

0
Would love your thoughts, please comment.x