Select Page

به دلیل تکرار تقاضای اجرای عمومی در سال 96

مهلت فراخوان پردیس تئاتر تهران تمدید شد

مهلت فراخوان پردیس تئاتر تهران تمدید شد

سینمافا- به دلیل تکرار تقاضا و استقبال هنرمندان تئاتر، فراخوان اجرای عمومی آثار نمایشی و یا فعالیت تخصصی و عملی سال آینده ی این مجموعه تا نیمه ی اسفندماه 95 تمدید شد.

علاقمندان می توانند پس از مطالعه ی فراخوان با حضور در این مجموعه واقع در اتوبان امام علی(شمال به جنوب)، خروجی شهید محلاتی (به سمت شرق)، خیابان شهید شاه‌آبادی جنوبی، بعد از میدان مالک اشتر، خیابان شهید بقایی، پردیس تئاتر تهران، شماره تلفن 33034172 نسبت به تکمیل فرم تقاضا و ارائۀ یک نسخه از نمایشنامه و یا لوح فشرده(cd) فیلمِ اثر اقدام نمایند.

پردیس تئاتر تهران هم اکنون با 5 نمایش پذیرای علاقمند به هنر تئاتر است.

نمایش «روزگار یک سگ» (ویژه ی کودکان و نوجوان) به کارگردانی «مهدی قلعه» که در ساعت 30/17و در سالن محمود استاد محمد به روی صحنه می رود. نمایش «تاج عروس، خاله و خروس»(ویژه ی کودکان و نوجوان) به کارگردانی «احمد سلیمانی» که در ساعت 30/17و در سالن داوود رشیدی اجرا خواهد شد.

نمایش «هدیه مرموز» به کارگردانی «یاسر خاسب» که در ساعت 30/18و در سالن علی نصیریان به روی صحنه می رود. نمایش «ریحانه» به کارگردانی «سیروس همتی» که در ساعت 18 و در سالن محمدعلی کشاورز اجرا خواهد شد. نمایش «من….» به کارگردانی «فرهاد تجویدی» که در ساعت 30/19و در سالن اصلی مجموعه به روی صحنه می رود.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین ویدئوها

Loading...

آخرین تیترها